Daryl Green

Daryl Green je roková hudební skupina, která svou muziku nazývá "rock na steroidech". Někdo jejich styl nazývá "Kalifornským rockem". Tito muzikanti seznali spojení svých sil jako nejlepší možnost uskutečnění vlastních pokrokových hudebních ideí. Své skladby se nebojí zpívat v původním, anglickém znění. Využivají standardní hudební prostředky, převážně kytary, pravidelně produkují výsledný efekt vysoce nadstandardního a zároveň velmi seriózního nadhudebně audiovizuálního zážitku.
Daryl Green jsou Daryl Green. Jednotlivé postavy jsou skutečné, známé, nicméně zdaleka nepřevyšují význam celku a tudíž nejsou důležité. V současné době koncertují ve složení: zpěv a kytara Pavel Holada, kytara Ivan "Čmelák" Zounar, basa Michal Šerák, bicí Berny.

Jedna z uveřejněných recenzí uvádí mimo jiné:

Anglicky zpívající kytarista Pavel Holada je jedním z technicky a výrazově nejzajímavějších zpěváků naší rockové scény.
U Daryl Green vedle poctivého rocku narazíte na hardrockové momenty a sem tam Pavel Holada a spol. zabloudí až do sféry náročnějších, přemýšlivě-artrockových postupů, aniž by nešikovně eliminovali to nejcennější, co jejich muzika skýtá: cit pro opravdovou písničku. Chytrou a přiměřeně líbivou.


PROMUZ   Fr. Křížka 12/434, 170 00 PRAHA 7
Tel. +420 777 185 745    E-mail promuz@centrum.cz